• Godziny pracy: pon. - pt. 7:30 - 15:30

Płockie Targi Rodziny-Senior 2018

6. 10. 2018r. w Orlen Arenie odbyły po raz szósty Płockie Targi Rodziny-Senior 2018 r. Impreza miała charakter integracyjny i dedykowana była całym rodzinom ,,od seniora do juniora”.

My też tam byliśmy ….

Wzięliśmy aktywny udział w promowaniu zdrowego stylu życia. Uczniowie z kierunku kształcenia technik masażysta wykonywali chętnym osobom masaż klasyczny odcinka szyjnego kręgosłupa, obręczy barkowej, stawu nadgarstkowo-promieniowego i przedramienia. Przed przystąpieniem do masażu przeprowadzili krótki wywiad z pacjentem celem ustalenia ewentualnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Słuchaczki z kierunku kształcenia technik usług kosmetycznych udzielały profesjonalnych porad z zakresu pielęgnacji cery dojrzałej. Zainteresowanym Paniom przeprowadziły analizę kolorystyczną. Dużą przyjemność płockim Seniorkom sprawiła oferta wykonania przez nasze słuchaczki makijażu dziennego.

Organizatorom, dziękujemy za umożliwienie nam udziału w imprezie, która pozwoliła nam pogłębienie integracji ze środowiskiem lokalnym.