• Godziny pracy: pon. - pt. 7:30 - 15:30

Aktualności

2021-10-18 Oddaj stanik do reCYClingu

Drodzy Państwo,
przystąpiliśmy do szlachetnej akcji „ Oddaj stanik do reCYClingu”. Wraz z Firmą CORIN zbieramy stare, źle dopasowane biustonosze. W zamian za oddany biustonosz otrzymasz bon towarowy o wartości 20 zł na dobrze dopasowany biustonosz Panache.
Uzyskane środki wesprą walkę z rakiem piersi, prowadzoną przez fundację Wsparcie na Starcie i stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny.
Liczymy na Was


2021-10-12 Zasady bezpiecznego korzystania z pojazdów publicznego transportu zbiorowego

Zasady bezpiecznego korzystania z pojazdów publicznego transportu zbiorowego w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce.

Ministerstwo Infrastruktury 1 września 2021 r. Pasażer:
1. Pasażer ma obowiązek zasłaniania ust i nosa w pojazdach publicznego transportu zbiorowego.
2. Pasażer powinien zachować bezpieczny odstęp od innych pasażerów.Kierowca i obsługa pojazdu:
1. Obsługa pojazdu ma obowiązek zasłaniania ust i nosa. Obowiązek nie dotyczy kierowców pojazdów, którzy przebywają w wydzielonych w pojeździe kabinach, nie mając kontaktu z pasażerami i innymi pracownikami obsługi pojazdu.
2. Kierujący pojazdem może nie wpuścić do pojazdu osoby bez zasłoniętych ust i nosa oraz wyprosić pasażera z pojazdu, który nie zasłania ust i nosa.
3. Zablokowanie przycisków do otwierania/zamykania drzwi. Otwieranie/zamykanie drzwi przez kierującego.Przedsiębiorca:
1. Na chwilę obecną nie ma ograniczeń w zakresie liczby przewożonych pasażerów/uczniów w środkach publicznego transportu zbiorowego.
2. Zalecane jest ozonowanie pojazdu lub dezynfekcja z użyciem alternatywnej metody po zakończeniu przewozu każdego dnia.
3. Regularne mycie i dezynfekcja, stosownie do potrzeb, powierzchni dotykowych w pojeździe podczas przerw w pracy pojazdu, nie mniej niż 2 razy dziennie.
4. W razie konieczności zwiększenie częstotliwości kursowania pojazdów w godzinach szczytu komunikacyjnego.
5. W przypadku szkolnych przewozów autobusowych, zapewnienie środków do dezynfekcji rąk przy wsiadaniu do pojazdu i po jego opuszczeniu przez pasażerów.
6. Zapewnienie dla pasażerów środków do dezynfekcji na terminalach, dworcach autobusowych, z których odjeżdżają i przyjeżdżają pojazdy komunikacji publicznej.
7. Umieszczenie w pojeździe informacji dot. obowiązku zasłaniania ust i nosa.
8. W przypadku stosowania w pojeździe urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych, tzn. działających w systemie zapewniającym możliwość pracy bez stosowania powietrza pochodzącego z cyrkulacji powietrze zużyte wywiewane z wnętrza pojazdu powinno być, w miarę możliwości, usuwane na zewnątrz, a do wnętrza nawiewane powinno być głównie uzdatnione powietrze świeże (atmosferyczne) z możliwie jak najmniejszym dodatkiem powietrza z systemu cyrkulacji.
9. Jeśli w pojeździe stosowane jest powietrze podlegające cyrkulacji, krążące w układzie zamkniętym, powinno podlegać filtracji z użyciem wysokiej klasy filtrów powietrza o oznaczeniach zgodnych z aktualną klasyfikacją filtrów i normami określającymi ich sprawność w zakresie redukcji liczby cząstek o określonej wielkości – stosowanie powietrza z cyrkulacji jest dopuszczalne tylko w przypadku braku możliwości innych rozwiązań technicznych oraz ograniczone do niezbędnego minimum. Personel techniczny podczas dezynfekcji musi stosować odpowiednie środki ochrony osobistej.
10. W przypadku braku wentylacji lub klimatyzacji, pożądanym jest, aby wymiana powietrza w środkach transportu odbywała się poprzez pozostawienie otwartych okien i wywietrzników dachowych.
11. W przypadku zagrożenia biologicznego (przejazd osoby z wyraźnymi objawami choroby COVID-19) zalecane jest natychmiastowe wycofanie pojazdów z eksploatacji do czasu pełnej dezynfekcji


2021-10-11 Bieg Papieski

Serdecznie zapraszamy do udziału w „IX Biegu Papieskim”. Bieg odbędzie się 18.10.2021 r. Program biegu:godz. 10.50 – zbiórka uczestników na Placu Celebry Papieskiej 1
godz. 11.00 – zamyślenie modlitewne ( w miejscu upamiętniającym sprawowaną Eucharystię przez Ojca Świętego Jana Pawła II 7 czerwca 1991 r.)
godz. 11.15 – 11.45 – bieg pamięci – bez rywalizacji sportowej
godz. 11. 50 – 12.10 – złożenie kwiatów przed pomnikiem św. Jana Pawła II. przed Płocką Katedrą.Bieg ten poświęcony będzie pamięci świętego Jana Pawła II, papieża Polaka, który w dniach 7 – 8 czerwca 1991 roku odwiedził Książęcy Płock.
Trasa biegu przebiegać będzie ulicami: Ignacego Łukasiewicza, A. J. Nowowiejskiego, Stefana Okrzei, Kazimierza Wielkiego, Stary Rynek, Stanisława Małachowskiego, Teatralna, Plac Narutowicza, Tumska do pomnika św. Jana Pawła II przy Płockiej Katedrze
Do udziału w „Biegu Papieskim” zapraszamy wszystkich chętnych a szczególnie młodzież i pedagogów.
Informujemy, że wszyscy uczestnicy biegu będą przestrzegać zaleceń Ministerstwa Zdrowia związanych z Covid 19.


2021-10-01 Zapraszamy do udziału w konkursie


2021-09-08 Podolog uruchomiony

Nowa pracownia, gratulujemy

👍

2021-09-08 Profesjonalna pomoc

Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.Aby skorzystać z pomocy wystarczy zadzwonić na infolinię, gdzie profesjonalni konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania, doradzą, co można zrobić w danej sytuacji. Rozmówcy nie muszą się przedstawiać, mają zapewnioną dyskrecję i anonimowość.Zachęcamy także do skorzystania z kontaktu mailowego pomagamy@1815.pl


2021-09-08 Zachęcamy do udziału w konkursie

https://ekomaika.pl/konkurs/


2021-09-01 Rozpoczęliśmy rok szkolny 2021/22

Pani dyrektor Beata Wiśniewska przywitała całą Społeczność szkoły na uroczystości rozpoczęciu roku szkolnego 2021/2022. Rozpoczyna sie się rok szkolny, który mamy nadzieję, będzie pełen ciekawych edukacyjnych niespodzianek, pozytywnych wrażeń oraz bardzo dobrych ocen. Szczególnie ciepło przywitaliśmy słuchaczy, którzy podjęli decyzję o nauce w naszej szkole. Wybór zawodu nie jest sprawą prostą, ale ufamy, że podjęliście Państwo dobre, odpowiedzialne decyzje i będziecie wytrwale dążyć do celu. Z naszej strony obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań żebyście czuli się w szkole dobrze, bezpiecznie, odczuwali atmosferę życzliwości i wsparcia. Słuchaczom, którzy kontynuują naukę, życzymy żeby naładowani pozytywną wakacyjną energią sprostali szkolnym obowiązkom, a egzaminy zawodowe, które Was czekają zdali na najwyższym poziomie.

Niech kolejny rok szkolny będzie dla nas wszystkich pasmem sukcesów, ale przede wszystkim będzie spokojny i bezpieczny.


2021-08-30 Rozpoczęcie roku szkolnego

Serdecznie zapraszamy na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2021/22, godz. 10.00.


2021-08-29 Wytyczne GiS

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/wytyczne-gis-mz-i-men


2021-08-26 Odbiór dyplomów

Od 9.09.2021r, zapraszamy absolwentów po odbiór dyplomów do sekretariatu szkoły. 🙂


2021-08-03 Nowe wytyczne dla szkół

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/wytyczne-mein-mz-i-gis-dla-szkol-podstawowych-i-ponadpodstawowych-obowiazujace-od-1-wrzesnia-2021-r


2021-06-28 Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/21

25 czerwca 2021 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/21.
Uroczystość przebiegała z udziałem Pocztu Sztandarowego. Po odśpiewaniu hymnu odbyło się przykazanie Pocztu Sztandarowego słuchaczom kończącym pierwszy rok edukacji w naszej Szkole. Pani Dyrektor Beata Wiśniewska wygłosiła przemówienie, w którym podziękowała wszystkim za pracę w minionym roku szkolnym.Za nami trudny rok edukacji. Przyszło nam po raz kolejny zmierzyć się z wyjątkową sytuacją związaną z ograniczeniem funkcjonowania jednostek systemu oświaty z powodu epidemii.
Stan epidemii w naszym kraju spowodował, że tradycyjna forma kształcenia zastąpiona została zdalną edukacją. Wszyscy musieliśmy ponownie stawić jej czoła, ale dzięki współpracy i wzajemnemu wsparciu daliśmy sobie radę.
Pani Dyrektor bardzo serdecznie podziękowała wszystkim za wytężoną pracę, wzajemne zrozumienie, zaangażowanie i życzliwość, bez których zapewne zarówno wyniki nauczania byłoby dużo gorsze, a liczba absolwentów szkoły mniej liczna.
Mamy wrażenie, że ten rok szkolny minął wyjątkowo szybko i żałujemy, że nie było nam dane zrealizować wszystkich planów i zamierzeń, które przed sobą stawialiśmy. Mimo jednak trudnej sytuacji, w naszej szkole wprowadzone zostały innowacje pedagogiczne, odbywały się szkolenia w ramach projektu unijnego „Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego”, a słuchacze mieli możliwość poszerzenia wiedzy i umiejętności zawodowych.
Zgodnie z ukazującymi się rozporządzeniami Ministra Edukacji Narodowej, wprowadzaliśmy możliwość odbywania praktycznej nauki zawodu w pracowniach szkolnych, a praktyk zawodowych u pracodawców. Wielu słuchaczy podjęło odpowiedzialne decyzję o uczestnictwie w zajęciach na terenie placówek medycznych. Uważam, że takie postawy zasługują na szczególne wyróżnienie. Za nie bardzo dziękujemy.
Drodzy absolwenci,
za Wami okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć, osobistych sukcesów. Gratulujemy Wam wszystkim!!!
Wchodzicie w kolejny, jeszcze nieznany etap waszej dorosłości, wierzymy, że jesteście dobrze przygotowani.
Okres nauki w tej szkole miał wyposażyć Was w wiedzę i umiejętności zawodowe, ale także wiele kompetencji społecznych. Przystąpiliście do egzaminu zawodowego. Jesteśmy pewni, że Wasz wysiłek nagrodzony zostanie wysokimi wynikami na certyfikatach i dyplomach. Przed Wami droga ku indywidualnemu rozwojowi, ku odkrywaniu nowych możliwości. Dzisiaj, kiedy nadszedł czas rozstania życzymy, aby doświadczenia zdobyte w edukacji dodały Wam odwagi i wiary w siebie. W życiu kierujcie się wyłącznie tymi zasadami , które pozwolą Wam zawsze zachować godność człowieka i szacunek do samych siebie.
Pani Dyrektor bardzo serdecznie podziękowała również za trudną pracę pedagogiczną wszystkim nauczycielom. Okres nauczania zdalnego, hybrydowego, praca wychowawcza, szkolenia, wymagały wile wysiłku i nowych rozwiązań.
Liczymy, że nowy rok szkolny przyniesie możliwość realnego powrotu do szkoły, byśmy mogli cieszyć się swoją obecnością, a szkoła będzie tętniła życiem.
Życzymy Wszystkim zasłużonych, bezpiecznych i udanych wakacji.


2021-06-10 Zaproszenie na zakończenie roku szkolnego

Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/21. godz. 10.00 (Ogród szkolny).

🙂

2021-06-09 „Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego”

Drodzy Słuchacze, przystępujemy do realizacji Zadania nr 2. -Szkolenia zawodowe dla uczniów w ramach projektu unijnego. Duży wachlarz propozycji fantastycznych, bezpłatnych szkoleń dla naszych słuchaczy.

Warto być słuchaczem „Płockiego Medyka”. Nie zwlekaj, zapisz się!

👍

Zapraszamy do zapoznania się z listą szkoleń dostępnych dzięki projektowi „Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego”


2021-06-02 Egzaminy już za chwilkę

2021-06

Już 7 czerwca egzamin zawodowy Technika usług kosmetycznych. Drogie Panie, życzymy powodzenia i mocno trzymamy kciuki.

👍

2021-05-27 Dzień Samorządu Terytorialnego

https://www.mazovia.pl/aktualnosci/art,5384,27-maja-dzien-samorzadu-terytorialnego.html


2021-05-26 Życzenia dla mam 🙂

Najserdeczniejsze życzenia dla Wszystkich MAM

😍

2021-05-26 Nowy sprzęt komputerowy

Serdeczne podziękowania dla Samorządu Województwa Mazowieckiego za sprzęt komputerowy, który właśnie do nas dotarł.
DZIĘKUJEMY!

😀

2021-05-21 Podziękowania

Serdecznie dziękuję Społeczności Szkolnej za gratulacje, życzliwość i wsparcie.
Beata Wiśniewska
Dyrektor MSP w Płocku


2021-05-21 Uwaga!

Komunikat prasowy odnośnie wścieklizny u lisów.


2021-05-14 Nauczanie hybrydowe od 17 maja 2021 do 30 maja

Zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 29 kwietnia 2021 Dz.U. 2021 poz. 824. Od 17 maja 2021 do 30 maja 2021 obowiązuje nauczanie hybrydowe. Proszę zapoznać się z planem zajęć, który jest zamieszczony na stronie szkoły.

Plan zajęć – tryb dzienny hybrydowy – semestr II 2020_21 – 17-21.05.2021

Plan zajęć – tryb dzienny hybrydowy – semestr II 2020_21 – 24-28.05.2021


2021-05-10 Punkt zbioru baterii

Szanowni słuchacze,
zewsząd otaczają nas baterie – w pilotach, zegarkach, telefonach, aparatach, pilotach, latarkach oraz innych urządzeniach RTV i AGD. Niestety część ludzi nieświadomie wyrzuca je do zwykłych koszy na śmieci, a produkty te są odpadami niebezpiecznymi. Z uwagi na ich toksyczność dla otaczającego nas świata uruchomiliśmy zbiór zużytych baterii i akumulatorków. Zadbaj o środowisko, zawsze wyrzucaj je do dedykowanych pojemników.

🌿

Zapraszamy!

🙂

2021-05-06 Zaproszenie

Szanowni Państwo, Chcielibyśmy serdecznie zaprosić uczniów i nauczycieli szkół ponadpodstawowych województwa mazowieckiego na warsztaty Design Thinking organizowane przez Politechnikę Warszawską, podczas których uczestnicy podejmą się opracowania rozwiązań złożonych, istotnych problemów społecznych dotykających mieszkańców Mazowsza.

Podczas jednorazowych, trzygodzinnych spotkań, uczestnicy pracować będą w zróżnicowanych pod względem doświadczenia i zainteresowań grupach. Warsztaty realizowane będą zarówno w grupach młodzieżowych, jak i mieszanych, w skład których wchodzić będą również naukowcy, urzędnicy oraz zaangażowani społecznie mieszkańcy województwa mazowieckiego. Właśnie w tym gronie, wykorzystując kreatywne metody pracy projektowej, uczestnicy opracowywać będą innowacyjne rozwiązania problemów społecznych. W przyszłości część z najbardziej innowacyjnych pomysłów poddana zostanie dalszym pracom, które pozwolą na ich udoskonalenie, a w perspektywie czasu – być może również wykorzystanie w celu poprawy jakości życia na Mazowszu.

Każdy uczestnik warsztatu otrzyma od nas zaświadczenie potwierdzające jego udział w inicjatywie. Jesteśmy także przekonani, że poza zaświadczeniem uczniowie wyniosą z warsztatu znacznie więcej – doświadczenia, przemyślenia, a także umiejętność spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość w nowy, świeży sposób. Design Thinking nie jest bowiem jedynie metodą realizacji projektów biznesowych – pomaga również w ustrukturalizowany sposób spojrzeć na problemy życia codziennego oraz efektywniej uporządkowywać nabytą wiedzę, przyczyniając się do jej lepszego przyswojenia i zrozumienia.

Spotkania w formie online odbywać się będą w wielu dogodnych terminach od końca maja do września 2021 roku. Zapisy na nie odbywać się będą za pośrednictwem internetowego formularza zgłoszeniowego: http://bit.ly/warsztatyDT.

Inicjatywa ta organizowana jest w ramach projektu „Społeczna odpowiedzialność nauki – od promocji po innowacje społeczne” realizowanego przez Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Urząd m. st. Warszawa oraz Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Więcej informacji na temat projektu znajdziecie Państwo na stronie internetowej CZIiTT PW: http://bit.ly/projektSON. Wszelkie pytania związane z inicjatywą prosimy kierować na adres: agata.beben@pw.edu.pl.

Projekt krajowy finansowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki w ramach Programu „Społeczna Odpowiedzialność Nauki”.


2021-05-06 „Społeczna odpowiedzialność nauki – od promocji po innowacje społeczne”

Projekt „Społeczna odpowiedzialność nauki – od promocji po innowacje społeczne” jest realizowany przez Centrum Zarządzania Innowacjami I Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (CZIiTT), która jest akredytowaną przez Samorząd Województwa mazowiecką Instytucją Otoczenia Biznesu.

Projekt ma na celu identyfikację i diagnozę złożonych, istotnych problemów społecznych na Mazowszu poprzez popularyzację osiągnięć polskiej nauki oraz organizację cyklu przedsięwzięć, które w przystępny sposób ukażą grupom interesariuszy użyteczność wiedzy naukowej i możliwości jej zastosowania w rozwiązywaniu istniejących problemów społecznych oraz podnoszeniu jakości życia.

Zarząd Województwa Mazowieckiego wyraził zainteresowanie wynikami zakładanymi do osiągnięcia w Projekcie oraz zadeklarował chęć wdrożenia rezultatów Projektu na terenie województwa mazowieckiego.

W najbliższym czasie zaplanowanych zostało 20 niezależnych spotkań online realizowanych w formule Design Thinking. Formuła ta opiera się na pracy ze zróżnicowaną grupą (zarówno pod względem miejsca zamieszkania w obrębie województwa mazowieckiego, jak również pod względem wieku, zainteresowań i doświadczeń). Kluczowy jest udział uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów, urzędników, naukowców, ale także wszystkich zainteresowanych mieszkańców Mazowsza. Spotkania zostały zaplanowane dla 200 uczestników (po 10 uczestników na każdym z warsztatów) i będą trwały ok. trzy godziny, przy czym każdy z uczestników będzie brał udział tylko w jednym spotkaniu.

Zachęcamy Państwa do aktywnego udziału w warsztatach.


2021-05-03 WSPANIAŁE ŚWIĘTA

1 MAJA przypada Święto Pracy, obchodzone od ponad wieku w wielu krajach świata; upamiętnia ono strajk robotników w Chicago z 1886 roku. Święto Pracy wprowadziła w 1889 roku na kongresie w Paryżu II Międzynarodówka Socjalistyczna, wyznaczając na dzień obchodów właśnie rocznicę zajść w Chicago. Pierwsze obchody Święta Pracy w wielu krajach, w tym również na terenie Polski, odbyły się już w 1890 roku. Obchody były organizowane zarówno przez lokalne związki zawodowe, jak i przez partie polityczne, które wpisały do swoich programów prawa pracownicze.

2 MAJA obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej – to jedno z najmłodszych świąt państwowych w Polsce – zostało ustanowione w 2004 roku, aby propagować wiedzę o polskiej tożsamości oraz symbolach narodowych.

3 MAJA – ŚWIĘTO KONSTYTUCJI Święto Konstytucji 3 Maja to rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja w 1791 roku. Ustawa uregulowała ustrój prawny Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Powszechnie przyjmuje się, że Konstytucja 3 maja była pierwszą w Europie i drugą na świecie (po konstytucji amerykańskiej z 1787 r.) nowoczesną, spisaną konstytucją. Konstytucja ta została uchwalona przez Sejm Czteroletni, który został zwołany w październiku 1788.

https://dzieje.pl/


2021-04-30 Harmonogram powrotu uczniów do stacjonarnej nauki w szkołach i placówkach

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/harmonogram-powrotu-uczniow-do-stacjonarnej-nauki-w-szkolach-i-placowkach


2021-04-30 Flaga Województwa Mazowieckiego

Zachęcamy Państwa do wywieszania Flagi Województwa Mazowieckiego. To najważniejszy symbol naszego regionu. Podkreślajmy swoją przynależność do mazowieckiej wspólnoty. Nasz region prężnie się rozwija. Jesteśmy z tego dumni.
Beata Wiśniewska
Dyrektor Medycznej Szkoły Policealnej w Płocku

https://www.mazovia.pl/flaga


2021-04-26 Technik usług kosmetycznych – zapisz się już dziś!


2021-04-26 Technik sterylizacji medycznej – opis zawodu


2021-04-26 Higienistka stomatologiczna – opis zawodu


2021-04-23 Zajęcia praktyczne dla wszystkich kierunków są wznowione

Drodzy Państwo, zgodnie z najnowszym Rozporządzeniem zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,od dnia 26 kwietnia zajęcia praktyczne dla wszystkich kierunków są wznowione i odbywać się będą zgodnie z dotychczasowym planem.


2021-04-23 Zasady pracy szkół i placówek od 26 kwietnia br.

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/zasady-pracy-szkol-i-placowek-od-26-kwietnia-br–nauka-hybrydowa-dla-najmlodszych-uczniow-z-11-wojewodztw


2021-04-22 Złagodzone obostrzenia w 11 województwach

https://www.gov.pl/web/koronawirus/od-26-kwietnia-lagodzimy-obostrzenia-w-11-wojewodztwach-otwarte-salony-fryzjerskie-i-czesciowy-powrot-dzieci-do-szkol


2021-04-21 Nowy kierunek – podolog

Nowy zawód – podolog

2021-04-16 Częściowe wznowienie zajęć stacjonarnych

Uwaga, drodzy Słuchacze,zgodnie z najnowszym ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI I NAUKI z dnia 15 kwietnia 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, wznowione zostają od 19 kwietnia zajęcia z zakresu praktycznej nauki zawodu w pracowniach szkolnych dla kierunków, które przystępują do egzaminu zawodowego w sesji czerwiec-lipiec 2021. W związku z powyższym zapraszamy na zajęcia, zgodnie z dotychczasowym planem następujące kierunki:
Technik sterylizacji medycznej sem. II – Dekontaminacja medyczna- Oddział Centralna Sterylizacja Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku
Technik usług kosmetycznych II – Pracownia kosmetyki oraz Pracownia wizażu
Technik Masażysta II rok – Pracownia masażu, pracownia fizjoterapii
KKZ Opiekun Medyczny – Działania opiekuńcze nad osobą chorą i niesamodzielną (zajęcia popołudniowe w szkole poniedziałek, wtorek, środa)


2021-04-16 Zapraszamy

Drodzy Państwo, serdecznie zapraszamy do Płockiego Medyka- bezpłatnej szkoły publicznej, prowadzonej przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Bogata oferta edukacyjna. Skorzystaj i zdobądź poszukiwany na rynku pracy zawód. NIE ZWLEKAJ, CZEKAMY NA CIEBIE


2021-04-14 Oferta pracy

Płocki Medyk poleca swoich słuchaczy i absolwentów, warto u nas się kształcić

😍

Oferta Pracy dla Absolwenta /Słuchacza technika farmaceutycznego – Staż zawodowy w Aptece Medicor w Małej Wsi. Szczegółowe informacje w Aptece.
ul. Jana Kochanowskiego 9A
09-460 Mała Wieś, 24 231 43 53
lub Kolegialna 30, 09-402 Płock, 24 262 48 24


2021-04-13 „Zbieramto w Szkole”

Drodzy Słuchacze zachęcamy do udziału w Projekcie ekologiczno-charytatywnym „Zbieramto w Szkole”


2021-04-13 Uczestniczymy w kolejnej edycji badania losów Absolwenta 😄


2021-04-12 Budżet Obywatelski Mazowsza

BUDŻET OBYWATELSKI MAZOWSZA – Ruszył Budżet Obywatelski Mazowsza. Do dyspozycji mieszkańców jest 25 mln zł.Wspólnie zdecydujmy, na co przeznaczyć te pieniądze.Zgłoś projekt i zmieniaj z nami Mazowsze! Nie zwlekaj.
bom.mazovia.pl


2021-04-08 Komunikat Dyrektora szkoły

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 8 kwietnia 2021 roku, od 12 kwietnia 2021 do 18 kwietnia 2021 roku wszystkie zajęcia w szkole będą odbywać się zdalnie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
Beata Wiśniewska
dyrektor MSP w Płocku

https://dziennikustaw.gov.pl/DU/2021/651


2021-03-30 Świadectwa i dyplomy po egzaminie zawodowym

Szanowni Państwo,”…ze względu na sytuację epidemiczną w kraju certyfikaty, świadectwa i dyplomy po egzaminie zawodowym oraz potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie przeprowadzonym w sesji styczeń – luty 2021 zostaną przesłane do szkół/placówek za pośrednictwem operatora pocztowego oraz firmy kurierskiej w terminie od 30 marca 2021 r. do 2 kwietnia 2021 r.Przesyłkę może odebrać Dyrektor szkoły/placówki bądź osoba posiadająca upoważnienie do odbioru świadectw i dyplomów wystawione przez Dyrektora.Przypominamy, że termin wydawania przez szkoły świadectw, certyfikatów i dyplomów zawodowych po sesji zima-2021 został ustalony przez Dyrektora CKE w Harmonogramie (opublikowanym 20 sierpnia 2020 r., aktualizacja z dnia 8 stycznia 2021 r.) na dzień 8 kwietnia 2021.Dyrektorzy, którzy otrzymają paczki z dokumentami przesyłanymi z OKE Warszawa za pośrednictwem Poczty Polskiej przed tym terminem, zobowiązani są przechować otrzymane dokumenty w bezpieczny sposób i wydać je zdającym zgodnie z Harmonogramem dopiero 8 kwietnia 2021 r.Jednocześnie przypominamy, że wyniki zdających zostaną opublikowane w dniu 31 marca 2021 r. za pośrednictwem systemu SIOEPKZ (formuła PP2017 i PP2019, wyniki zbiorcze będą dostępne na koncie Dyrektora) oraz Systemu Wymiany Plików (formuła PP2012).”https://www.oke.waw.pl/artykuly/podglad.php?id_artykulu=3534


2021-03-29 Przygotowanie do egzaminów zawodowych

Drodzy słuchacze,w ramach przygotowania do egzaminów zawodowych, gorąco Państwa zachęcamy do powtórek i skorzystania z platformy, na której dostępne są całkowicie bezpłatne materiały egzaminacyjne. https://www.testy.egzaminzawodowy.info Testy można rozwiązywać bezpośrednio na stronie (online)lub pobierać.


2021-03-29 Zasady korzystania z biblioteki

Drodzy słuchacze,z uwagi na zapewnienie bezpieczeństwa i rekomendacje pracy zdalnej, kontakt z biblioteką jest aktywny na platformie TEAMS, na kanale biblioteka w godzinach 8.00-14.00. Stacjonarne wypożyczenie książek jest możliwe z zachowaniem znanej już Państwu procedury bezpieczeństwa, po umówieniu się na platformie lub telefonicznie. Pozdrawiamy serdecznie i jak zwykle zachęcamy do lektury.

😊

2021-03-27 Ogłoszenie Dyrektora szkoły

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 roku, od 29 marca 2021- do 11 kwietnia 2021 roku wszystkie zajęcia w szkole będą odbywać się zdalnie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.Beata Wiśniewskadyrektor MSP w Płocku

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/zawieszenie-pracy-stacjonarnej-przedszkoli-do-11-kwietnia


2021-03-26 Od 27 marca zmiany w zasadach bezpieczeństwa

W ostatnim czasie obserwujemy wyraźny wzrost zakażeń, któremu towarzyszy zwiększona liczba zajętych łóżek oraz respiratorów i przede wszystkim wzrost liczby zgonów. Obecna sytuacja w Polsce wymaga zdecydowanych działań. Od soboty, 27 marca wprowadzimy nowe zasady bezpieczeństwa. Obowiązywać będą do 9 kwietnia, czyli obejmą także okres Świąt Wielkanocnych. Pamiętaj, tylko solidarność i wzajemna odpowiedzialność pozwolą nam pokonać COVID-19. Dlatego ogranicz do minimum kontakty społeczne – jeśli możesz, pracuj zdalnie, a zbliżające się święta wielkanocne spędź w gronie swoich domowników!

https://www.gov.pl/web/koronawirus/od-27-marca-zmiany-w-zasadach-bezpieczenstwa


2021-03-18 Termoizolacja budynku szkoły

Serdecznie dziękujemy Samorządowi Województwa Mazowieckiego za decyzję o przyznaniu środków na zadanie „Termoizolacja budynku szkoły polegająca na ociepleniu budynku i położeniu nowej elewacji.” To nie tylko poprawa wizerunku Medycznej Szkoły Policealnej w Płocku, ale również spore oszczędności w utrzymaniu budynku. Bardzo się cieszymy z możliwości zmian. Płocki Medyk to szkoła z ponad 65-letnią tradycją w kształceniu kadr medycznych. Połączenie tradycji z nowoczesna bazą cieszy nas wszystkich.


2021-03-01 Koncert „Młodzi Niezłomnym”

Minister Edukacji Narodowej rekomenduje gorąco zachęcam do obejrzenia koncertu „Młodzi Niezłomnym” oraz wyemitowania go w całości lub we fragmentach podczas zajęć lekcyjnych. Spektakl będzie dobrym wprowadzeniem do zajęć poświęconych tematyce podziemia niepodległościowego. Szczególnie polecamy go uczniom klas IV-VIII szkół podstawowych oraz uczniom szkół ponadpodstawowych. Koncert będzie miał oficjalną premierę dziś, 26 lutego. Widowisko mogą obejrzeć Państwo na profilu MEiN na Facebooku https://www.facebook.com/ministerstwo.edukacji.nauki/ oraz w serwisie You Tube https://www.youtube.com/watch?v=qOYQlsjb3P0&feature=youtu.be. Transmisja rozpocznie się o godz. 20:00. Kolejna emisja odbędzie się w poniedziałek, 1 marca o godz. 20:05 w Programie I Polskiego Radia. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Urzędem do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych oraz Polskim Radiem. Oprawę artystyczną widowiska zapewnił zespół SOUL Sanok.Koncert „Młodzi Niezłomnym” to jedna z form uczczenia Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” oraz oddania hołdu tym, którzy po II wojnie światowej przeciwstawili się narzuconej siłą władzy komunistycznej. Mamy świadomość, że naszą wolność zawdzięczamy postawie, która cechowała Żołnierzy Niezłomnych.Zachęcam do włączenia się w obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Przemysław Czarnek
Minister Edukacji i Nauki


2021-02-11 Nie dla podziału Mazowsza


2021-02-06 Po raz kolejny…

Brawa dla Płockiego Medyka! Kolejne ORŁY EDUKACJI 2021.Wybierz dobrą szkołę, zapraszamy


2021-02-04 Nowe plany zajęć są już dostępne

Szanowni słuchacze,nowe plany zajęć są już dostępne na naszej stronie. Zapraszamy:

Szanowni słuchacze,nowe plany zajęć są już dostępne na naszej stronie. Zapraszamy:


2021-02-01 Loguj się z głową, czyli jak bezpiecznie korzystać z Internetu

https://kuratorium.krakow.pl/poradnia-on-line-zawsze-jest-jakies-wyjscie/


2021-02-01 Reaguj i wspieraj


2021-02-01 Cyfrowa biblioteka dla uczniów i studentów

http://www.medykplock.pl/Pliki/Cyfrowa_biblioteka.pdf


2021-01-15 Komunikat Dyrektora Szkoły

Drodzy Słuchacze,
Zajęcia od 18 stycznia 2021r. odbywać się będą na takich samych zasadach jak przed przerwą świąteczną i feriami. W związku z tym, zajęcia z zakresu praktycznej nauki zawodu realizowane będą zgodnie ze znanym już Państwu planem. Pozostałe zajęcia (teoretyczne) do 31 stycznia 2021 r. prowadzone będą nadal w formie zdalnej. Słuchacze kierunków kształcenia, którzy powinny rozpocząć zajęcia z zakresu praktyki zawodowej, będą poinformowani o ich przebiegu przez kierowników kształcenia praktycznego.
Źródło:

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/organizacja-nauki-w-szkolach-i-placowkach-po-feriach


2020-12-31 Życzenia


2020-12-14 Tablice historyczne

Ważne wydarzenia z ponad 66 lat istnienia naszego „Płockiego Medyka” znalazły swoje miejsce na tablicach historycznych, które ozdabiają korytarz szkolny. Cieszymy się, że naszą historię poznają kolejne pokolenia słuchaczy. Zachęcamy do lektury…


2020-11-26 Rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty

Drodzy słuchacze, 30 listopada 2020r. wchodzi w życie Rozporządzenie MEN zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, które umożliwia organizowanie zajęć z zakresu praktycznej nauki zawodu, w wybranych dniach tygodnia w wymiarze nieprzekraczającym 10 godzin tygodniowo. O tym , które zajęcia będą realizowane zostaniecie Państwo poinformowani przez opiekuna roku/kierownika szkolenia praktycznego do jutra do godziny 15.00.


2020-10-23 Zawieszenie zajęć stacjonarnych

Drodzy Państwo, Słuchacze MSP w Płocku
zgodnie z Komunikatem MEN, zajęcia stacjonarne zostają zawieszone i przechodzą w tryb zdalny od 24.10.2020r. do 8.11.2020r.


2020-09-02 Rozpoczęliśmy nowy semestr 🙂

Plany zajęć dla kierunków dziennych oraz terminy konsultacji dla kierunków zaocznych są już dostępne: http://www.medykplock.pl/informacje-dla-ucznia/


2020-06-14 15 czerwca rusza rekrutacja

Kochani, od 15 czerwca rusza rekrutacja do płockiego Medyka. Wniosek o przyjęcie możesz złożyć on-line korzystając ze strony internetowej http://www.medykplock.pl/, zakładka „rekrutacja” lub osobiście dostarczyć wymagane dokumenty. Czekamy na Ciebie. Nie zwlekaj…😀👍🏃‍♀️🏃‍♂️
Jeśli nie wiesz jaki wybrać zawód i formę kształcenia, zadzwoń (+48) 24 262 59 65 lub napisz do nas sekretariat@medykplock.pl. Odpowiemy na wszystkie pytania.
Pamiętaj, nie ma limitu wiekowego, nauka jest bezpłatna, nie musisz mieć matury. Dla osób bez wykształcenia średniego polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe, które pozwalają na zdobycie dobrego zawodu. ZAPRASZAMY DO PUBLICZNEJ, JEDNEJ Z NAJSTARSZYCH SZKÓŁ MEDYCZNYCH NA MAZOWSZU. 😀👍👩‍🎓👨‍🎓


2020-05-28 Zapraszamy na konsultacje

Drodzy słuchacze,
W związku z możliwością organizowania od 1 czerwca konsultacji, część słuchaczy wyraziła zgodę na uczestnictwo w zajęciach. Zapraszamy słuchaczy kierunków: opiekunka dziecięca II, technik masażysta I, II, TSM I na konsultacje. Konsultacje będą odbywały się zgodnie z planem zajęć obowiązującym sprzed okresu ograniczenia funkcjonowania placówek oświatowych. Pozostali słuchacze uczestniczą w kształceniu zdalnym. W każdej chwili słuchacz może wyrazić zgodę na uczestnictwo w konsultacjach, wystarczy wysłać stosowną zgodę na e-mail szkoły.
Zbliżają się egzaminy semestralne. O formie egzaminu i sposobie jego przeprowadzenia informują Państwa nauczyciele przedmiotu. Życzę wszystkim powodzenia.

Beata Wiśniewska
Dyrektor ZMSP w Płocku


2020-05-28 Bezpłatny roczny kierunek kształcenia- Technik Sterylizacji Medycznej

Jeśli pracujesz w gabinecie stomatologicznym lub kosmetycznym, mamy dla Ciebie ciekawą ofertę. Zapraszamy na bezpłatny roczny kierunek kształcenia- Technik Sterylizacji Medycznej. Uzyskując tytuł technika w tym zawodzie, możesz również pracować w centralnych sterylizatorniach,
pracowniach endoskopowych, studiach tatuażu,
podręcznych sterylizatorniach na bloku operacyjnym
pracowniach mikrobiologii. Nie zwlekaj, zapisz się.
Technik Sterylizacji Medycznej- zawód przyszłości.


2020-05-26 Szkolenie „Metodyka zabiegów modelujących ciało”

ZESPÓŁ MEDYCZNYCH SZKÓŁ POLICEALNYCH W PŁOCKU
Jesteśmy dumni, że możemy uczestniczyć w Projekcie „Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego” realizowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, przy udziale Agencji Rozwoju Mazowsza S.A.”. 2020 r. DZIĘKUJEMY😍
Szkolenie „Metodyka zabiegów modelujących ciało” w ramach wdrożenia programu innowacji pedagogicznej.
I jeszcze kilka informacji dotyczących naszej nowości, urządzenia do zabiegów na ciało – iMoos.
„Nowa odsłona iMoos to unikatowe połączenie fali elektromagnetycznej pozwalającej na doskonałe modelowanie i konturowanie ciała oraz odmłodzenie twarzy.
– Głowica RW T (rotation working technology) innowacyjna głowica rotacyjna, doskonała metoda do walki z depozytami tłuszczu
– System RTT (Real Time Temperature) monitorowania temperatury tkanki w czasie rzeczywistym
– Technologia MPRF (Multi Polar Radio Frequency) multipolarna fala radiowa, działąjąca przestrzennie na wszystkich poziomach skóry
– A.L Component nowej generacji elektrody przewodzące dwa rodzaje fali: mono i bipolarne, przystosowane do bezpiecznej i efektywnej pracy
– FT (Foton Therapy) terapia fotonowa w celu przyspieszenia metabolizmu oraz stymulowania skóry do produkcji protein kolagenowych www.imoos.pl (http://www.imoos.pl/) iMoos EFEKTY Technologia unikatowej głowicy oraz specjalistycznych, multipolarnych fal pozwala na selektywne dotarcie do tkanki tłuszczowej i zagęszczanie struktur skóry. Fale i rotacja rozbijają i upłynniają komórki tłuszczowe i usuwają je w naturalnych procesach metabolicznych. Masaż podciśnieniowy wykorzystuje drenaż limfatyczny i próżnię, dzięki czemu skutecznie rozbija cellulit. Specjalistyczne fale działają na wszystkich poziomach skóry odbudowując włókna kolagenowe i elastyny, dzięki czemu następuje silne napięcie i zagęszczenie struktur skóry oraz jej dotlenienie.
Specjalnie stworzone programy zabiegowe:
– lifting pośladków 3D
– aktywne usuwanie tkanki tłuszczowej
– redukcja cellulitu
– ujędrnianie skóry
– brzuch po ciąży
– rozluźnianie mięśni”
👍👍👍👍👍


2020-05-24 Konsultacje przedmiotowe na terenie szkoły

Drogi słuchaczu,
od 1 czerwca br. będziesz miał możliwość, po wyrażeniu zgody, brać udział w konsultacjach przedmiotowych na terenie szkoły.
Szkoła przy organizacji zajęć uwzględni wytyczne opracowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym. W szkole będziesz mógł się czuć bezpiecznie.
Prosimy o niezwłoczne odesłanie ankiet, w których macie Państwo możliwość wyrażenia zgody na uczestnictwo w konsultacjach. Ustalenie liczby chętnych, pozwoli na przygotowanie harmonogramu zajęć. Dziękujemy 🙂


2020-05-24 ”Profilaktyka antyaging”

Takie atrakcje tylko w Płockim Medyku. 👍😀
Dzięki Samorządowi Województwa Mazowieckiego 🤝wprowadzamy innowację pedagogiczną- ”Profilaktyka antyaging” na kierunku- technik usług kosmetycznych.
W ramach projektu: „Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego” wzbogaciliśmy naszą bazę dydaktyczną. 👏Pozyskaliśmy:
 Prezenter make up firmy Glazel:
 Aparat do mikroprądów
 Aparat Hi-Tech do modelowania ciała
 Aparat do oczyszczania wodorowego
 Profesjonalne kosmetyki firmy Purles
Odbędą się także szkolenia dla słuchaczek z obsługi nowej aparatury.
Tylko w Medyku możesz uczyć się za darmo na tak profesjonalnej aparaturze😊👍
Zapisz się już dziś
Ilość miejsc ograniczona
🏃‍♀️🏃‍♂️


2020-05-21 – Zajęcia praktyczne

Drogi słuchaczu semestru programowo najwyższego, od 18 maja br. będziesz mógł, po wyrażeniu zgody, brać udział w zajęciach praktycznych.
Szkoła przy organizacji zajęć praktycznych uwzględni wytyczne opracowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym. W szkole będziesz mógł się czuć bezpiecznie.
Słuchaczu,
 Otrzymujesz możliwość realizacji zajęć praktycznych.
 Zapoznaj się z procedurami obowiązującymi w szkole oraz z harmonogramem zajęć praktycznych.
 Nie przychodź na zajęcia praktyczne, jeżeli jesteś chory lub w Twoim domu przebywa ktoś na kwarantannie lub w izolacji. Wówczas wszyscy musicie pozostać w domu oraz stosować się do zaleceń służb sanitarnych i lekarza.
 Jeżeli nie możesz przyjść na zajęcia praktyczne, zgłoś ten fakt odpowiednio wcześniej.
 Zabieraj do szkoły własny zestaw podręczników i przyborów. W szkole nie będziesz mógł pożyczać ich od innych słuchaczy.
 W drodze do i ze szkoły korzystaj z osłony na usta i nos oraz zachowuj dystans społeczny.
 Przed wejściem do szkoły obowiązkowo zdezynfekuj ręce, a jeżeli masz przeciwskazania zdrowotne do stosowania tego środka, natychmiast umyj ręce.
 Z szatni korzystaj według zasad ustalonych przez dyrektora szkoły.
 Bezwzględnie stosuj zasady higieny: często myj ręce wodą z mydłem i nie podawaj ręki na powitanie, zachowuj dystans, a także unikaj dotykania oczu, nosa i ust.
 Zwracaj uwagę na odpowiedni sposób zasłaniania twarzy podczas kichania czy kasłania. Stosownie zwracaj uwagę innym w tym zakresie.
 Unikaj większych skupisk słuchaczy, zachowuj dystans, przebywając w korytarzu, toalecie, innych pomieszczeniach wspólnych oraz na terenie szkoły.


2020-05-19 – Egzamin zewnętrzny 2020

Komunikat do słuchaczy ZMSP w Płocku, którzy przystępują do  egzaminów
potwierdzających kwalifikacje w zawodzie/ egzaminu zawodowego w 2020r. opracowany na podstawie wytycznych MEN, CKE, GIS.

Pobierz plik


2020-04-25 – Przedłużenie terminu czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty

Przypomnijmy, że w czasie ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych związanego z zagrożeniem epidemiologicznym nauka jest realizowana na odległość.

Wobec utrzymującej się wysokiej liczby zachorowań wywołanych rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 przepisami rozporządzenia z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 Minister Edukacji Narodowej zdecydował o podjęciu działań profilaktycznych, zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa wśród dzieci i młodzieży i ograniczeniu – w terminie od 27 kwietnia do 24 maja 2020 r. – działalności niektórych jednostek systemu oświaty.


2020-04-02 – MAZOWIECKA POLICJA APELUJE!

SZANOWNI RODZICE I OPIEKUNOWIE!

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce rząd wprowadził nowe, ostrzejsze zasady bezpieczeństwa publicznego, w tym kolejne ograniczenia w przemieszczaniu się!
Od 1 kwietnia do odwołania, osoby do 18. roku życia nie mogą wyjść z domu bez opieki dorosłego opiekuna.
Tylko obecność rodzica, opiekuna prawnego lub kogoś dorosłego, usprawiedliwia obecność dzieci i młodzieży na ulicach i innych miejscach publicznych.
Wprowadzony został obowiązek utrzymania co najmniej 2-metrowej odległości między pieszymi, który dotyczy także rodzin i bliskich.
Wyłączeni z tego obowiązku będą:
– rodzice z dziećmi wymagającymi opieki (do 13. roku życia),
– a także osoby niepełnosprawne lub niemogące się samodzielnie poruszać i ich opiekunowie.

Ponadto został wprowadzony zakaz korzystania z parków, plaż, bulwarów, promenad i rowerów miejskich, a także terenów zielonych, pełniących funkcje publiczne. Zakaz dotyczy więc parków, zieleńców, promenad, bulwarów, ogrodów botanicznych i zoologicznych czy ogródków jordanowskich.

Ostatnie doświadczenia pokazują, że są to miejsca, w których dochodzi do przebywania, przemieszczania i gromadzenia się ludzi, w tym młodzieży i rodziców z dziećmi, a tym samym – do zwiększenia szans na zakażenie.
Prosimy o respektowanie nowych zasad bezpieczeństwa! Uczulmy także dzieci i młodzież na przestrzeganie tych zasad!
Brak respektowania obowiązków wynikających z władzy rodzicielskiej może skutkować pociągnięciem Państwa do odpowiedzialności prawnej.
Pozwoli to nam wszystkim uniknąć bądź zminimalizować ryzyko zarażenia.


2020-03-22 – Zmiana terminu przekazania wyników egzaminu zawodowego do szkół

Tegoroczni absolwenci kierunku kształcenia- technik elektroradiolog
Zmiana terminu przekazania wyników egzaminu zawodowego do szkół !

Termin przekazania szkołom, placówkom lub centrom i pracodawcom świadectw potwierdzających kwalifikację w zawodzie oraz termin przekazania szkołom dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe dla sesji styczeń –luty 2020 został przesunięty na 31 marca 2020 r.